Jezdecký klub Equicentrum s.r.o.Archiv aktualit - rok 2014

22.12.2014

Oblastní styl šampionát 2014

Na letošním galavečeru Severomoravské oblasti ČJF v Rýmařově proběhlo mj. také vyhodnocení letošního styl šampionátu. Na 3.místě se v kategorii juniorů umístila členka našeho klubu Marie Lyčková. Blahopřejeme! Foto Josef Marek.

10.11.2014

Hubert 2014

V sobotu se u nás uskutečnil "Hubertovský den". Rozloučení se sezónou jsme tentokrát pojali sportovně, pro účastníky bylo připraveno několik soutěží různé jezdecké náročnosti, takže do soutěžení se mohli zapojit všichni členové, od těch (zatím) méně jezdecky zdatných až po zkušené závodníky. Dobrou zábavu nepokazila ani skutečnost, že jsme program museli kvůli vytrvalému dešti přesunout do stísněnějších podmínek haly. Velké poděkování majitelce prodejny jezdeckých potřeb Epeus, která poskytla do soutěží ceny! Fotogalerie.

21.10.2014

Sportovní sezóna 2014

Ve sportovní sezóně 2014 se členové našeho jezdeckého oddílu účastnili závodů v severomoravské oblasti v parkurovém skákání a v drezuře. Svoje zástupce jsme měli na Oblastním mistrovství, v soutěžích v rámci Českého skokového poháru (Ostrava, Frenštát, Opava), Hobby-šampionátu a na mnoha dalších jezdeckých závodech pořádaných v našem regionu. Naši skokoví reprezentanti soutěžili v soutěžích úrovně ZM - S**, naši zástupci v drezuře se prezentovali v úlohách Z - L.

Archiv aktualit