Jezdecký klub Equicentrum s.r.o.Archiv aktualit - rok 2013

22.12.2013

Galavečer ČJF - SM oblast

Letošní galavečer Severomoravské oblasti ČJF se konal v krásném prostředí Střediska volného času v Rýmařově. Mezi vyhlašovanými sportovci jsme měli i zástupce našeho klubu, byla jím Marie Lyčková, která letos zvítězila ve Stylšampionátu v kategorii pony. Gratulujeme!

11.11.2013

Hubertovské posezení

Stejně jako loni, tak i letos jsme se na závěr sezóny sešli na hubertovském posezení k ocenění nejlepších a k společné zábavě :).

30.10.2013

Úprava kolbiště

V minulých dnech prodělalo naše kolbiště úpravu profesionální firmou. Úprava spočívala ve vyrovnání povrchu a doplnění písku s geotextilií.

21.10.2013

Hobby závody Hlučín

Letošní sportovní sezóna byla ukončena v zastoupení našich nejmladších jezdců, a to na Hobby závodech v Hlučíně, pořádanými JK Baloušek. V soutěži 80cm získala 1.místo Vendula Střalková s Tarantinem! Blahopřejeme! Foto Jana Míšková.

30.9.2013

Závody Olomouc

Jedny z posledních závodů letošní sezóny absolvovali někteří naši jezdci a koně v novém jezdeckém areálu Equine Sport Center Olomouc.

2.9.2013

Hobby šampionát Sviadnov

O víkendu se konal další ročník Hobby šampionátu ve Sviadnově. Našim účastníkům se dařilo téměř ve všech kategoriích. V bronzové kategorii se Simona Buflová s Acheronem umístili na 2.místě, ve stříbrné kategorii Veronika Bialoňová s Palmírou na 3.místě a ve zlaté kategorii Tereza Rojáková s Atosem získali 1.místo! Moc gratulujeme!

27.8.2013

Hradecké skokové derby

V Hradci nad Moravicí se uskutečnil další ročník tradičního skokového derby. Vítězkou hlavní soutěže se stala Tereza Rojáková s Rackem! Moc blahopřejeme! Foto www.hradecinfo.cz.

11.8.2013

Závody Sviadnov

Hned tři nejcennější stužky si odvezly reprezentantky našeho klubu ze závodů ve Sviadnově. Gabriela Rusková s Caportou zvítězily v obou hobby-soutěžích stupňované obtížnosti do 70cm a 80cm. V parkuru stupně ZM vyhrála Karolína Voráčková s Quilarem. Gratulujeme! Foto Adéla Bednaříková.

29.7.2013

Equiservis Amateur Tour Frenštát

Ve finále Equiservis Amateur Tour, konaném při Velké ceně Frenštátu pod Radhoštěm, se Libor Stuchlý s koněm JLB Wavo Chopin umístil na 1.místě! Velká gratulace! Foto: web SPČP.

1.7.2013

Oblastní mistrovství Severní Moravy ve skákání

Poslední červnový víkend se v Chotěbuzi konalo Oblastní mistrovství Severní Moravy ve skákání. I my jsme zde měli několik zástupců. Nejvíce se dařilo Marii Lyčkové, která se s Mastinem umístila na 2.místě v kategorii pony a s Delawarem na 3.místě v kategorii děti. Této jezdkyni se také velmi dařilo v doprovodných stylových soutěžích, které s oběma koňmi ve svých kategoriích vyhrála! Pěkného výsledku také dosáhla Jana Kocichová s Pinotem Noir, která se v kategorii mladých jezdců umístila na 5.místě. Blahopřejeme! Foto Zenon Kisza.

23.6.2013

Velká cena Opavy

V rámcových soutěžích Velké ceny Opavy jsme i my měli zastoupení. Nejlepšího výsledku dosáhl Jindřich Milián s Kleopatrou, kteří se v Ceně firmy Cargo Hortim - parkur st. S* umístili na 6.místě (50 startujících). Foto: web SPČP.

16.6.2013

Malá cena Opavy

závodech v Opavě nás reprezentovaly pouze nejmladší členky klubu Marie Lyčková a Veronika Bialoňová. V soutěži ZM pro děti a juniory se Marie Lyčková s koněm Delaware umístili na 1.místě! Gratulujeme!

10.6.2013

Equiservis Amateur Tour Litomyšl

V seriálu soutěží Equiservis Amateur Tour náš klub letos opět reprezentuje Libor Stuchlý, a to s koňmi Alexis a JLB Wavo Chopin. Ve finálové soutěži konané při Velké ceně Litomyšle se umístil na 2.místě! Foto: web SPČP.

26.5.2013

Drezurní závody Trojanovice

S velmi hezkými výsledky se zúčastnili závodů v Trojanovicích naši drezurní jezdci a koně. Nejlépe si vedla Markéta Hemzová s Takrasem, která mj. získala v drezurní úloze DD 1.místo! Gratulujeme!

2.5.2013

MŠMK 2013 - Frenštát pod Radhoštěm

Moravskoslezského šampionátu mladých koní ve Frenštátě pod Radhoštěm se za náš klub zúčastnila Alena Ryplová a Georgia. A vedly si skvěle, v soutěži pro 4-leté koně obsadily 1. místo! Blahopřejeme! Fotodokumetace soutěží - Jiří Gebauer.

22.4.2013

Jarní přátelské závody Ostrava

O víkendu se v našem regionu konalo hned několik závodů. Většina našich parkurových jezdců si k účasti vybrala závody nejblížší, a to Jarní přátelské závody, konané na kolbišti JK Baník Ostrava ve Staré Bělé. Měli jsme zastoupení téměř ve všech soutěžích, od ZM po S. Nejúspěšnější byla Markéta Neuwirthová se Silky, která zvítězila v soutěži Z pro ostatní! Gratulujeme! Částečná fotodokumentace závodů je k vidění na Foto Kisza.

20.4.2013

Drezurní závody Lhotka u Hranic

Závodní sezóna byla zahájená i našimi drezuristy. Prvními závody, kterých se letos zúčastnili, byly soutěže ve Lhotce u Hranic, konané v rámci 13. ročníku Memoriálu Ing. Karla Podařila.

10.3.2013

Pohár žen Frenštát pod Radhoštěm

Prvními závody letošní sezóny byly halové závody ve Frenštátě pod Radhoštěm, XXXI. ročník Poháru žen. Závodů se zúčastnilo několik členek našeho klubu, přičemž nejúspěšnější byla Jana Kocichová s Pinotem Noir, která se v hlavní soutěži Poháru žen umístila na 4.místě (ze 44 startujících). Naší nejmladší reprezentantkou na těchto závodech byla Veronika Bialoňová s Palmírou. Autor fotografií: Marek Cihlář.

Archiv aktualit