Jezdecký klub Equicentrum s.r.o.Archiv aktualit - rok 2012

23.12.2012

Galavečer ČJF - SM oblast

Na galavečeru SM-oblasti v Chotěbuzi byla mezi oceněnými sportovci i reprezentantka našeho klubu Marie Lyčková! Byla oceněna v kategorii pony skoky - starší děti. Gratulujeme!

17.11.2012

Sportovní kalendář 2013

V platnosti je už sportovní kalendář 2013 SM-oblasti pro příští rok. Pod hlavičkou našeho klubu se budou konat 21.9.2013 drezurní závody.

5.11.2012

Hubertovské posezení

Svatého Huberta jsme uctili náležitě :). Část jezdců ukončila sportovní sezónu slavnostní hubertovskou vyjížďkou, druhá část hubertovským skákáním. Večer jsme se sešli ke společné zábavě, která se velmi vydařila :)! Tímto jsme zakončili letošní sportovní sezónu a už se těšíme na další!

8.10.2012

Ponyliga a Teenager 2012 Trojanovice

Letošní sportovní sezóna pomalu končí, jedny z posledních závodů se konaly v Trojanovicích. Na programu byly soutěže pro velké koně i pony soutěže. Za náš klub bodovala Marie Lyčková s Mastinem, která se v soutěži Pony Extraligy umístila na 3.místě! Gratulujeme!

1.10.2012

Přátelské závody Sviadnov

Na programu závodů ve Sviadnově byly jak oficiální soutěže, tak i dvě hobby soutěže. Na závodech měl náš klub početné zastoupení, a to ve všech soutěžích. Autoři přiložených fotografií jsou Jana Frydrychová a Tomáš Johanna.

25.9.2012

VI.ročník Chotěbuzské podkovy

Sportovní dvojice našeho oddílu se účastnily další akce, tentokrát skokových závodů v Chotěbuzi. Částečná fotodokumentace je k vidění na stránkách Foto Kisza.

12.9.2012

Drezurní hobby závody Nový Jičín

Drezurních závodů v Novém Jičíně se za náš klub zúčastnila Barbora Peschová s Carlou a mj. zde zvítězily v soutěži volné sestavy na hudbu! Blahopřejeme!

11.9.2012

VII.ročník Ceny Háje Dubicko

Na programu VII.ročníku Ceny Háje byly soutěže pro pony i velké koně. Z našich reprezentantů se nejvíce dařilo Marii Lyčkové s Mastinem, která se v soutěži SP umístila na 1.místě! Gratulujeme!

4.9.2012

II.Hobby šampionát Sviadnov

Poslední prázdninový víkend se konal II.Hobby šampionát ve Sviadnově. Equicentrum mělo zastoupení v kategorii nulté, bronzové a zlaté i v některých rámcových soutěžích. V nulté kategorii zvítězila Barbora Lyčková a Riijkaard! Autor fotografií Tomáš Johanna.

29.8.2012

Drezurní hobby závody Hlučín

Naši reprezentanti v drezuře se účastnili další akce, tentokrát Hobby závodů v Hlučíně, které pořádal JK Baloušek. Autoři přiložených fotografií jsou Jaroslav Petruška a Zenon Kisza.

28.8.2012

Show Jumping Ostrava

Zúčastnili jsme se závodů, pořádaných JK Baník, a to Jumping Show Ostrava. Fotodokumentace je k vidění na stránkách Foto Kisza a ve fotogalerii Jiřího Gebauera.

6.8.2012

Závodní víkend v Hrabové

O víkendu se v našem jezdeckém areálu uskutečnily hned dvoje závody: v sobotu skokové závody JK Equicentrum a v neděli drezurní závody, které JK Equicentrum pořádal ve spolupráci s paní Barborou Peschovou. V sobotních skokových soutěžích se domácí nenechali zahanbit, kromě celého počtu dalších umístění domácí dvojice zvítězily ve čtyřech z pěti pořádaných soutěží! Gratulujeme Matěji Kremerovi s Lokrenem, kteří zvítězili v křížkovém parkuru, Lence Václavíkové s Carlou, které zvítězily v soutěži 90 cm, Marii Lyčkové s Mastinem, kteří zvítězili v dvoufázové soutěži 95/105 cm (z celkového počtu 62 startujících dvojic!) a Jindrovi Miliánovi s Brutusem, kteří zvítězili v soutěži stupňovaná obtížnost do 110 cm! I v nedělních drezurních soutěžích náš klub získal cenná umístění, gratulujeme Lence Švidrnochové s Hannah k vítězství v soutěži Z2 a k 3.místu v soutěži DD, Markétě Hemzové s Takrasem k 3.místu v soutěži DD a 2.místu v soutěži DJ, Báře Peschové s Carlou k 6.místu v soutěži DD! Zlatým hřebem drezurního dne pak byla kostýmová soutěž – volná sestava na hudbu, která byla úžasným zážitkem pro všechny diváky! Tímto se po delší době do Equicentra vrátila závodní atmosféra, doufáme, že se všem závodním dvojicím a jejich doprovodným týmům u nás líbilo a že u nás byli spokojeni! Děkujeme sponzorům, kteří do obou soutěžních dnů poskytli hodnotné ceny: Autosalon Frýdek-Místek, Agrando – Pavel Hanzelka, Autodoprava Libor Stuchlý, Agencja Jazdziecka Anna a Artur Bober, Auto Pesch, Optika Aspectus, Foto Kisza, Foto Kestty, Šperky Poukar, Keramika Jana Dvořáková. Děkujeme všem fotografům, kteří trpělivě zaznamenávali dění na kolbišti i drezurním obdélníku, někdy i mimo ně :-). Moc a moc také tímto děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci našich závodů!!! Autoři přiložených fotografií jsou Jana Frydrychová, Jaroslav Petruška, Zenon Kisza a Tomáš Johanna. Fotodokumentace celého drezurního dne je na Foto Kisza.

 

17.7.2012

Závody Hradec nad Moravicí

Víkend byl opět plný sportovních akcí, závodů v Hradci nad Moravicí se zúčastnili i naši jezdci a koně. Autor fotografií je Ivo Maršálek.

10.7.2012

Oblastní mistrovství Severní Moravy ve skákání

Na Oblastním mistrovství v Dubicku jsme měli jediné zástupce, a to Marii Lyčkovou a Mastina, kteří soutěžili v kategorii pony pro děti 13-16 let. Naše dvojice si zde vedla skvěle, po bezchybném absolvování mistrovské dvoukolové soutěže a následně i bezchybném rozeskakování se jim povedlo ve své kategorii zvítězit! Moc gratulujeme!

1.7.2012

Závody Chotěbuz

Za tropických teplot se konal Pohár společnosti JSB Diabolo v Chotěbuzi. Měli jsme zastoupení ve všech soutěžích a i v úmorném vedru podávali naše koně a jezdci moc hezké výkony. Dosáhli jsme i na dekorovaná místa! Autoři fotografií: Barbora Lyčková a Jana Frydrychová.

25.6.2012

Velká cena Opavy 2012

Několik našich sportovních dvojic se zúčastnilo rámcových soutěží Velké ceny Opavy. V Equiservis Amater Tour Libor Stuchlý a Alexis opět na dekorované pozici - 4.místo! Gratulujeme!

11.6.2012

Závodní víkend

Uplynulý víkend byl ve znamení nejen parkurových soutěží, ale i drezurních. Naši reprezentanti se opět účastnili závodů ve Sviadnově, v sobotu hobby - závodů, v neděli oficiálních skokových závodů. V neděli jsme pak měli zastoupení na drezurních závodech v Trojanovicích. Víkend to byl velmi úspěšný, ze všech akcí přivezli naši členové spoustu stužek! Gratulujeme všem! Autoři fotografií: Zenon Kisza a Barbora Lyčková.

10.6.2012

Equiservis Amater Tour - Litomyšl 2012

Libor Stuchlý s Alexis pokračují v úspěšné sérii, ve finále Equiservis Amater Tour při Velké ceně Litomyšle se umístili na 4.místě! Blahopřejeme!

5.6.2012

Závody Sviadnov

Náročný sportovní víkend na kolbišti JK Sviadnov! V sobotu se zde uskutečnil XXXXI.ročník oficiálních jezdeckých závodů Bezručův pohár, v neděli pak hobby závody. Po oba dny měl tady zastoupení i náš klub. Fotodokumentace Bezručova poháru na Foto Kisza.

28.5.2012

Equiservis Amater Tour - Kolín (Ptýrov) 2012

Dalšího kola skokového seriálu Equiservis Amater Tour se zúčastnil Libor Stuchlý s Alexis startující za náš klub. Tentokrát to bylo při soutěžích Skokového poháru České pojišťovny v Kolíně (Ptýrov), kde se Libor ve finále umístil na 2.místě! Velká gratulace!

27.5.2012

Malá cena Ostravy

Jarní maratón jezdeckých závodů pokračuje. O víkendu pořádal JK Baník Malou cenu Ostravy, které se zúčastnila celá řada našich jezdců a koní. A velmi se nám tady dařilo, získali jsme mnoho hezkých umístění, přičemž to nejcennější získala Markéta Neuwirthová se Silky, které zvítězily v soutěži Z - ostatní! Markétě i všem ostatním umístěným moc gratulujeme! Autorkou fotografií je Barbora Lyčková.

22.5.2012

Velká cena Ostravy 2012

Uplynulý květnový víkend patřil v Ostravě už tradičně taky parkurovým koním, a to soutěžím Skokového poháru České pojišťovny, které vyvrcholily nedělní Velkou cenou Ostravy. V rámci těchto závodů se konalo další kolo Equiservis Amater Tour, kterého se za náš klub opět zúčastnil Libor Stuchlý s Alexis a ve finále obsadil pěkné 5.místo! Gratulujeme! Kromě této dvojice se rámcových soutěží účastnilo několik našich dalších sportovních dvojic. Fotodokumentace na Foto Kisza.

21.5.2012

Drezurní závody Trojanovice

O víkendu se uskutečnily drezurní závody v Trojanovicích, kterých se opět zúčastnili Barbora Peschová s Carlou a Markéta Hemzová s Takrasem. Markéta s Takrasem dosáhli krásného umístění, v úloze L1 obsadili 2.místo a v úloze L4 3.místo! Blahopřejeme! Autorem fotografie je Jaroslav Petruška.

14.5.2012

Hobby závody Sviadnov

I když se Hobby závodů ve Sviadnově plánovala zúčastnit početná skupina našich koní, počasí nám plány překazilo. Bez deště zajeli parkur jen poníci a koně v nižších soutěžích. Naši účastníci vyšších soutěží kvůli vytrvalému dešti svoje starty zrušili. Musíme se ale pochlubit, že všechny naše startující dvojice absolvovali parkur bez trestných bodů! V soutěži 80 cm dosáhla Lucka Dluhošová s Arianou dokonce na stužku nejcennější - 1.místo! Gratulujeme! Autorka přiložených fotografií je Kestty - fotograf.

10.5.2012

Jarní drezurní závody Frenštát

Jarních drezurních závodů ve Frenštátě se zúčastnila nejen Barbora Peschová a Carla, startující za náš klub, ale i klientka Equicentra Markéta Hemzová a Takras, startující za JK Polanka. Autorkou fotografií je Kestty - fotograf.

22.4.2012

Equiservis Amater Tour - Martinice 2012

Náš jezdecký klub zaznamenal premiérovou účast na tak prestižní akci jakou je Equiservis Amater Tour! Tato akce je rámcová seriálová soutěž pro neprofesionální jezdce, podporovaná společností Equiservis a konaná při nejkvalitnějších tuzemských jezdeckých závodech. Soutěže, která se tentokrát uskutečnila v rámci programu Skokového poháru České pojišťovny – Velké ceny Martinic 2012, se zúčastnil Libor Stuchlý s Alexis a Calverem. Do finále Libor nastupoval ze skvělé 2. pozice průběžného pořadí, kterou si zajistil výsledky v kvalifikačních kolech. Finálové soutěže se pak zúčastnil s Alexis a umístil se celkově na 5.místě! Moc gratulujeme!

21.4.2012

Jarní přátelské závody Ostrava

O víkendu se konaly Jarní přátelské závody v Ostravě - Staré Bělé, pořádané Jezdeckým klubem Baník Ostrava. Sobotních soutěží se zúčastnili i naši reprezentanti. Autoři fotografií: Jana Frydrychová a Jana Míšková.

15.4.2012

Hobby závody Sviadnov

Na Hobby závody JK Sviadnov vyrazila opět početná ekipa našeho klubu. Kromě úvodního křížkového parkuru jsme měli zastoupení ve všech soutěžích. A velmi se nám tady dařilo, naši reprezentanti získali nespočet umístění! Autorem uvedených fotografií je Jaroslav Petruška.

9.4.2012

Drezura v Trojanovicích a skoky v Chotěbuzi

Velikonoce nabité sportovními akcemi! Náš klub měl zastoupení na klubových drezurních závodech v Trojanovicích a na Jarních skokových závodech v Chotěbuzi. Fotodokumentace obou akcí na Foto Kisza, Chotěbuz ve fotogalerii Jiřího Gebauera.

 

2.4.2012

Jarní skokové závody Opava

V neděli 1.4.2012 se konaly Jarní skokové závody v Opavě, kde mělo svoje reprezentanty i Equicentrum. Závody provázelo pravé aprílové počasí :-), zdokumentováno na Foto Kisza

25.3.2012

Skokové závody Trojanovice

Původně halové závody v Trojanovicích byly vzhledem k slunečnému počasí přesunuty na venkovní kolbiště. Equicentrum mělo zastoupení jak v pony soutěžích, tak v soutěžích velkých koní. Fotodokumentace dne na stránkách Foto Kisza.

23.3.2012

Změny v pravidlech 2012

V pravidlech pro rok 2012 je několik důležitých změn, týkají se především organizace hobby závodů, nošení přileb a bezpečnostních vest a používání bezpečnostních háků. Pravidla budou platná od neděle 1.4.2012. Více na jezdectvi.info.
 

18.3.2012

Halové hobby závody Sviadnov

Equicentrum mělo početné zastoupení na Halových hobby závodech ve Sviadnově. Fotodokumentace všech soutěží na stránkách Foto Kisza.

17.3.2012

Drezurní soustředění Sviadnov

Naše drezurní reprezentace se pilně připravuje na nadcházející sezónu. Barbora Peschová a Carla se zúčastnily drezurního soustředění ve Sviadnově pod vedením Daniely Křemenové. Fotodokumentace dne na stránkách Foto Kisza.

17.3.2012

Veřejný trénink Chotěbuz

Jedné z prvních akcí letošní jezdecké sezóny, kterou byl Veřejný trenink "trochu jinak" v Chotěbuzi, se zúčastnil Libor Stuchlý s Alexis a Calverem.

 

 

Archiv aktualit