Jezdecký klub Equicentrum s.r.o.

Archiv aktualit - rok 2011

18.11.2011

Sváteční hobby drezura Trojanovice

Zúčastnili jsme se závodů Sváteční hobby drezury v Trojanovicích a byl to pro nás velmi úspěšný výjezd! Kromě mnoha dalších jsme z Trojanovic přivezli 4 (!) žluté stužky! 1. místo získali Marie Lyčková a Mastino v úloze Z1-děti a junioři, Lenka Švidrnochová a Hannah v úloze Z1-ostatní a Z3 a Barbora Peschová a Carla za nejoriginálnější volnou jízdu v kostýmech! Fotodokumentace.

7.11.2011

Finále Moravskoslezského seriálu hobby soutěží v drezuře

O víkendu se v areálu Hřebčína Albertovec uskutečnilo finále Moravskoslezského seriálu hobby soutěží v drezuře. Equicentrum zde reprezentovala Barbora Peschová s Carlou, které si v tomto seriálu drezurních soutěží vybojovaly 1.místo!

10.10.2011

Závěr sportovní sezóny

Měli jsme zastoupení i na posledních sportovních akcích letošní parkurové sezóny, jezdeckých závodech v Trojanovicích a v Opavě. Zúčastnili jsme se taky závěrečné akce letošní hobby-sezóny, finálových soutěží Equitum Jumping Festivalu. V celkovém vyhodnocení všech tří kol tohoto jezdeckého seriálu se umístila Marie Lyčková s Dollomem Sharivari na 1.místě v kategorii 70cm a Barbora Lyčková s Riijkaardem na 1.místě v kategorii 80cm!

18.9.2011

XV.Cena města Přerova

Soutěží XV.Ceny města Přerova se za náš klub zúčastnila Denisa Drozdková s Amorem. A účast to byla velmi úspěšná, tato dvojice zvítězila v dvoufázovém skákání 90/100cm!

5.9.2011

I.Hobby šampionát Sviadnov

Soutěží historicky prvního Hobby šampionátu, který se uskutečnil ve dnech 2.-4.9.2011 ve Sviadnově, se účastnila opravdu velmi početná výprava členů našeho oddílu. V rámcových soutěžích jsme získali několik umístění, nejlépe si vedla Metaxa s Katkou Sovjákovou, které zvítězily v soutěži do 115cm. Také v šampionátových soutěžích jsme dosáhli na medailové pozice téměř ve všech soutěžních kategoriích: družstev, nulté, bronzové a zlaté, nezadařilo se nám pouze v kategorii stříbrné. Stužku nejcennější a titul Hobby-šampiona získal Brutus s Jindrou Miliánem, soutěžící v bronzové kategorii! Tentokrát se nám podařilo ze závodů zajistit velmi bohatou fotodokumentaci. Fotogalerie z pátečního soutěžního dne na FotoKisza.com.

30.8.2011

Jumping Show Ostrava a Velkopolomský pohár

Účastnili jsme se dalších jezdeckých akcí našeho regionu: Jumping Show Ostrava, tyto závody se konaly na kolbišti Baníku Ostrava, a Velkopolomský pohár. Fotografie z ostravských závodů jsou k vidění ve fotogalerii pana Gebauera a na FotoKisza.com.

15.8.2011

Závody Otice a Sviadnov

Equicentrum mělo zastoupení na dalších závodech této sezóny: IX.Cena AGROSTYL CZ s.r.o. v Oticích a XXXX.Ročník Bezručova poháru ve Sviadnově. Fotogalerie pana Kiszy z Otic a ze Sviadnova. Fotogalerie pana Gebauera ze Sviadnova.

11.7.2011

Ford Cup Trojanovice

Zúčastnili jsme se už 2.ročníku jezdeckých závodů Ford Cup, pořádaných v Trojanovicích. Účastnili jsme se tady sobotních soutěží, fotogalerie Jany Míškové.

27.6.2011

Závody Opava a hobby Chotěbuz

JK Equicentrum mělo své reprezentanty i v zahajovacích soutěžích Velké ceny Opavy, výsledky jsou k dohledání na webu Skokového poháru České pojišťovny, fotogalerie na FotoKisza.com. Ve stejném termínu se členové oddílu účastnili taky hobby závodů v Chotěbuzi, fotogalerie Romana Urbaníka.

19.6.2011

Equitum Jumping Festival - 2.kolo

V soutěžích druhého kola Equitum Jumping Festivalu jsme měli tentokrát opravdu bohaté zastoupení, akce se zúčastnilo 6 našich jezdců a 7 koní! Mimo několika dalších umístění na stužku nejcennější tentokrát dosáhl Jindra Milián s Kleopatrou, kteří zvítězili v dvoufázové soutěži 100/110cm!

15.6.2011

Drezurní závody Trojanovice

Na drezurních závodech JK Equicentrum v současné době reprezentuje Carla a Barbora Peschová. O uplynulém víkendu se účastnily závodů v Trojanovicích.

14.6.2011

Klubové závody JK Na Rozvodí

Zúčastnili jsme se klubových hobby závodů v drezuře, pořádaných JK Na Rozvodí. Autorkou přiložených fotografií je Karolina Kramolišová (kompletní fotogalerie).

6.6.2011

Závodní sezóna v plném proudu

Téměř každý víkend se koná řada jezdeckých akcí, kterých se účastní i členové JK Equicentrum. Poslední květnový víkend to byla Malá cena Ostravy, pořádaná JK Baník a Jarní drezurní závody ve Frenštátě p.R. Uplynulý víkend se konaly skokové závody v Dubicku, kde jsme měli zastoupení v pony-soutěžích, Marie Lyčková a Dollom Sharivari zde získali 1.místo v soutěži ZLP! Další akcí byly hobby závody ve Sviadnově, kde soutěž do 90cm vyhrála Agáta Lichovníková a Asta La Vista (fotogalerie na fotokisza.com)!

23.5.2011

Equitum Jumping Festival - 1.kolo

Zúčastnili jsme se skokových hobby závodů v Havířově - Horní Suché a docela se nám tady dařilo! Kromě několika dalších umístění byla z řad našich reprezentantů nejúspěšnější Marie Lyčková s Dollomem Sharivari, která zvítězila v soutěži 70cm, navíc byla její jízda v soutěži 80cm vyhodnocena jako nejstylovější parkur! Závody byly 1.kolem Equitum Jumping Festivalu, který pořádá prodejna jezdeckých potřeb Equitum a JO Stáj Václav.

10.5.2011

Závody Velká Polom a Trojanovice

Zástupci JK Equicentrum se tentokrát prezentovali na skokových závodech ve Velké Polomi a drezurních závodech v Trojanovicích. Výsledky a fotografie pana Gebauera z Velké Polomi na jezdectvi.info, fotogalerie Josefa Marka. Fotogalerie z Trojanovic Elišky Vernerové.

4.5.2011

Závody Frenštát

Sportovní koně JK Equicentrum se účastnili sobotních soutěží Májové ceny Frenštátu p. Radhoštěm. Výsledky jsou na jezdectvi.info.

28.4.2011

Závodní úspěchy

O uplynulém víkendu se reprezentanti JK Equicentrum zúčastnili hned dvou akcí: hobby závodů Duhový koník 2011, pořádaných SDO Brontosauři v Ostravě a dvoudenních jezdeckých závodů v Trojanovicích. A na obou akcích jsme byli úspěšní! Mimo několika dalších umístění v obou závodech se v Ostravě nejvíce dařilo Agátě Lichovníkové s Asta La Vistou, které zvítězily v soutěži ZM a v Trojanovicích se stužku nejcennější podařilo získat Marii Lyčkové s Riijkaardem v pony-soutěži stupňované obtížnosti do 60 cm. Celkové výsledky z Trojanovic na jezdectvi info, fotogalerie na fotokisza.com.

20.4.2011

Závody Sviadnov a Baník Ostrava

Equicentrum mělo početné zastoupení i na dalších závodech, členové JK a klienti Equicentra se účastnili Hobby závodů ve Sviadnově a Jarních závodů JK Baník Ostrava.

5.4.2011

Závodní sezóna začíná

Zástupci JK Equicentrum se zúčastnili jarních závodů v Trojanovicích a v Opavě. Výsledky jsou k dohledání na webu jezdectvi.info a fotografie ze závodů jsou k vidění ve fotogalerii pana Kiszy a paní Míškové.